Düğün Davet Kına

Düğün Davet Kına

Salon Asır - Düğün – Davet - Kına

İstanbul, Pendik'te 2007 yılından bu yana düğün, davet ve kına organizasyonları için modern salonumuz, özel konseptlerimiz, zengin menü seçeneklerimiz ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

500 misafir kapasitesi bulunan salonumuz, Pendik Köprüsüne 3 dakika mesafesi ile ulaşımın oldukça kolay olduğu bir lokasyondadır. Hem mimari yapısı hem de son teknoloji ile donatılmış sistemleri ve uygun fiyatları ile ayrıcalıklı bir organizasyon arayanlara Salon Asır kaliteli hizmet sunarak hayal ettikleri ortamı hazırlıyor.

Salon Asır'dan Alabileceğiniz Hizmet Seçenekleri

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda hizmet veren Salon Asır firmamız evlenecek çiftler için nişan, kına ve düğün salonu, sünnet merasimi için sünnet düğünü gibi davetli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Misafirlerinize ikramda bulunmak isterseniz uygun fiyatlara hazırladığımız menüleri değerlendirebilirsiniz.

Salon Asır Düğün Salonu

Düğünler; özel süslemeler, gelin masası hazırlama, video çekimi, pasta töreni ve orkestra gibi hizmetlerin dahil olduğu organizasyonlardır. 8 kişilik yuvarlak masalarda ikram edilen yiyecek ve içecekler organizasyona katılması planlanan kişi sayısına göre düzenlenir. Misafirlerinize salona giriş yaparlarken badem şekeri ve kolonya ikram edilir. Salonumuzun bay ve bayan mescidi bulunur. 20 poz aile resmi ve volkan gösterisi düğün organizasyonuna dair diğer hizmetlerimizdir.

Salon Asır Kına Salonu

Mekan ve kına organizasyonu dahil hizmet verdiğimiz Salon Asır kına salonumuzda misafirleriniz ile unutulmaz bir kına gecesi geçireceksiniz. Organizasyona kına salonu kiralama ve kına yakma merasimi için gerekli ekipmanlar, kamera, bayan DJ, özel kına tahtı, hostes karşılama hizmeti, sahne showları ve dans ekibi dahil edilebiliyor.

Salon Asır Nişan Salonu

Nişan organizasyonlarında standart olarak 5 katlı düğün pastası ve tatlı-tuzlu kuru pasta menümüz ile hizmet veriyoruz. Nişan için minimum 50 kişilik organizasyon düzenlenebilirken, Salon Asır 500 kişilik kapasiteli bir salona sahiptir.

Salon Asır Sünnet Salonu

Sünnet düğünü kapsamında verdiğimiz organizasyon hizmeti oldukça geniş kapsamlıdır. Sünnet tahtı temin ediyor, çocuğunuzun salona yeniçeri askerleri eşliğinde taht üzerinde girişini yapıyoruz. Animasyon gösterilerinden, patlamış mısır, pamuk şeker, Osmanlı macunu gibi çeşitli panayır yiyeceklerine kadar çocuğunuz için hazırlamak istediğiniz sünnet düğünü için her türlü fikre açığız. Dilerseniz yemekli sünnet organizasyonu talep edebilirsiniz.

Salon Asır Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Salon Asır balolar, okul organizasyonları, iş yeri etkinlikleri ve doğum günü gibi davet organizasyonları vermektedir. Tüm etkinlikler için taze ve kaliteli yemek menülerimizden yararlanabilirsiniz. Salonumuzun açık otoparkı bulunmaktadır. Işık ve görüntü sistemleri salonumuzun bünyesinde verdiğimiz hizmetlerdir. Ayrıca düğün, davet ve kına organizasyonları için dış çekim yapıyoruz.

Salon Asır'dan Uygun Fiyatlara Düğün ve Davet Organizasyonu

Yemekli veya ikramlı menü seçenekleri bulunan firmamızda uygun fiyatlara düğün ve davet düzenlemeniz mümkün. Düğün ve nişan için salonumuzu tercih ettiğinizde pastalı menü, diğer tüm organizasyonlar içinse özel lüks kuruyemiş, sigara böreği, sebze buketi, kuru pasta ve meşrubat ile kokteyl menü, yemekli menü veya kampanyalı fiyatlara sunulan Asır Menüyü tercih edebilirsiniz.

Uygun fiyata Salon Asır düğün, davet, kına organizasyonu ve salon kiralama hizmeti için Whatsapp hattımızdan, telefon numaramızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

SSS

Düğün salonumuz hangi sezon hizmet veriyor?

Yaz ve kış aylarına uyum sağlayan soğutma ve ısıtma sistemlerimiz sayesinde salonumuz konforlu bir davet için yılın her mevsimi hizmete açıktır. Düğün, davet ve kına organizasyonu için kaliteli ve şık bir salonda misafirlerinizi ağırlamak isterseniz, uygun fiyata hazırladığımız menüleri inceleyebilir, 0 216 379 79 72 iletişim numaramızdan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Kına organizasyonu için malzeme almanıza gerek var mı?

Kına organizasyonu için salonumuzu kiralamak istediğinizde hem mekan hem de organizasyon hizmeti veriyoruz. Bu nedenle kına sepeti, kına tepsisi, kaftan, bindallı, el gülleri, el mumları, davul, tefler ve halay mendilleri, damat bey için fes ve yelek, nedime taçları, kına minderleri, tefler ve halay mendilleri gibi malzemelerin hazırlığı firmamıza aittir.


Salon Asır organizasyon fiyatları ne kadar?

Salonumuz düğün, nişan, kına veya sünnet gibi bireysel organizasyonlar, okul organizasyonları, kurumsal organizasyonlar ve özel organizasyonlar gibi birbirinden farklı konseptler için uygun bir şekilde donatılmıştır. Her organizasyon türü için hazırladığımız paketler değişkenlik gösterdiğinden Salon Asır organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz 0 553 903 85 03 Whatsapp hattımız üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ETİKETLER