Pendik’te nişan mekanı | Pendik Nişan Söz Organizasyonu

Pendik’te nişan mekanı | Pendik Nişan Söz Organizasyonu

Pendik'te Nişan Mekanları


Pendik'te nişan mekanı arayanlar için kapsamlı bir çözüm bulmaktayız. Nişanlanacak olan çiftler için özel tasarım mekanımızda sizleri ağırlamaktayız.

İstanbul'da düğün salonu veya nişan mekanları arayanlara Asır Düğün Davet Kına Salonu ayrıcalıklarını sunuyoruz. Uygun bütçe ve gelecekte güzel bir anı isteyenler için çok sayıda avantajlı hizmet bir arada yer almaktadır.

Pendik'te nişan yapmak isteyen çiftler için kapsamlı bir çözüm sunuyoruz. Salonumuzda 400 kişilik kapasite, modern dekorasyon, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile çiftlerimizin tüm beklentilerini karşılıyoruz.

Salon Asır, Pendik'te nişan yapmak isteyen çiftler için en doğru adrestir.

Salonumuz, Pendik'in en merkezi konumunda yer almaktadır. Salonumuza toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Salonumuz, modern ve şık bir dekorasyona sahiptir. Nişan töreniniz için kusursuz bir ortam sunuyoruz.

Salonumuzda, profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmet veriyoruz. Nişan töreniniz sorunsuz bir şekilde gerçekleşsin istiyoruz.

Salonumuzda, uygun fiyatlar ile nişan töreninizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize uygun bir nişan töreni yapmak için Salon Asır'ı tercih edebilirsiniz.

Salon Asır'da nişan yapmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın ve unutulmaz bir nişan deneyimi yaşayın.


Nişan Kına Mekanı Garson Sayısı


İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Asır Düğün Davet Kına Salonu size kapsamlı ve uygun fiyattan bir salon ayarlamaktadır. 500 kişilik salonumuzda çok sayıda garson hizmet vermekte, isteğe göre etkinlik türüne göre kadın garson da talep edilebilmektedir. Bazen kına geceleri sadece kadınların kutladığı bir etkinlik olunca garsonlar da kadınlar olabilmektedir.


Tüllü Nişan Masası Süslemeleri 2024


En yeni teknolojik gelişmeleri de takip ederek salon ortamını hazırlamaktayız. Görsel olarak bir alandan alacağınız verimin maksimum düzeyde olmasını istemekteyiz.


Nişan masası süsleme işlemlerinde taleplerinize göre ürünler kullanılmaktadır. Tüllü sandalye kurdelelerini kullanabilirsiniz. Fiyonklu saten işlemeler vs. ortama mükemmel görüntü katmaktadır. Masalarımız ve sandalyelerimiz kişi sayısına göre yeterli olmakla beraber çözüm olacak şekilde düzenlemeler yapılabilmektedir.

Tadı Damakta Kalan Pastalar | Özel ikramlıklar


Birbirinden özel pastalarımızı tadan misafirlerimiz akıllarında güzel anı bırakmak üzere günü tamamlayacaktır. Akılda kalan pastaların keyfini tüm gün çıkarabilirsiniz. Nişan boyunca aldığınız enerjiyi dans ederek güzel ışık görüntü olan ortamda atabilirsiniz.


Özel ikramlıklarımız keyfinizi daha da artırabilir. Pasta ürünlerimize alternatif arayanlar için kuru pastalar ve çerezlerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz yemeklerimizle oluşan paketleri deneyebilirsiniz. Dilediğiniz menü ile nişan düğün salonu daha da güzel hale gelebilir.

Düğün Salonu Mimarisi


Asır Düğün Davet Kına Salonu Osmanlı düğün salonu mimarisini sizlere sunmaktadır. Pendik ve diğer her yerden başvurularınızı yapabilirsiniz. Dış çekim olanaklarımızı da salon yapısında kullanabilirsiniz. Mimarinin en güzel yönleri önünde fotoğraflar çekilebilmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için mutlaka firmamızı aramalısınız.

Çiftlere Kına Gecesi Kampanyaları


Özel kına gecesi indirimlerimizin olduğu dönemler olan cumartesi ve Pazar günlerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Düğün ve nişan günleriniz konusunda fiyatlarımıza göre de sonuçlar alabilirsiniz.Pendik'te Nişan Mekanları


Sizlere Pendik'te kaliteli bir nişan mekanı sunan Salon Asır, konumu, mekan içi tasarımı ve davetlilerin konforlu bir şekilde katılım sağlayabilmesi için kaliteli çalışmalar ortaya koyuyor. Hem mekanın ambiyansı, hem ikramlar, hem de özel süslemeler ve nişan süreci boyunca HD video kaydı yapılması gibi hususlarda müşterilerinin beğenisini topluyor.

Pendik nişan mekanları arasında en çok tercih edilen ve güler yüzlü personeli ile öne çıkan Salon Asır, nişan hizmetlerinin tümünde müşterilerin ihtiyaç duyabileceği etkinlikleri sunmaktadır. 500 kişi kapasitesine kadar konuklarınızı ultra lüks nişan salonumuzda ağırlayabilirsiniz. Hemen rezervasyon yaptırmak ve nişan mekanı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kanallarımızdan irtibat kurabilirsiniz. Hızlı iletişim için Whatsapp müşteri hattını tercih edebilirsiniz.

Pendik'te Lüks Nişan Salonu


Çiftler ve davetlileri için önemli bir gün olan nişan etkinliği, geleneğimizde kültürümüzün bozulmamış özelliklerinden birisidir. Çeşitli resitaller, yüzük takma töreni ve müziklerle nişan oldukça eğlenceli geçmektedir. Güzel anılar biriktirilir ve tüm nişan boyunca talebe göre video kayıt yapılır. Böylelikle gelecek nesiller de bu özel günün anısını canlandırabilir.

Salon Asır olarak Pendik nişan salonu hizmeti ile birlikte nişan organizasyon hizmeti veren firmamız, Pendik'te lüks nişan salonu arayanların ilk tercihi olmaktadır. Cazip fiyat seçenekleri, özel konseptlere uyumlu olması ve müşterilerin özel ikram seçme alternatifi bulması gibi nedenlerden dolayı öne çıkmaktadır. Siz de davetlilerinize özel bir gün sunmak, onları en iyi şekilde ağırlamak için bizimle iletişime geçebilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.


Nişan Organizasyonu Pendik


Birçok farklı menü seçenekleri, zengin nişan organizasyon hizmetleri, kaliteli ses sistemi, profesyonel orkestra ve özel mekan içi süslemelerle üst düzey bir nişan hizmeti sağlamaktayız. Nişan organizasyonu Pendik firmamız hizmetlerine dahil olanları sıralayacak olursak:


Mekan içi süslemeler (masa ve sandalye seçimi ve isteğe özel renk seçenekleri ile süslenmesi)
Aydınlatma sistemi, ses sistemi ve orkestra seçimi
Masa üstü süslemeler, şamdanlar ve yapay çiçek tasarımları
Gelin yolu süsleme hizmeti ve volkan gösterisi
Gelin-damat platformunun süslenmesi (talepleriniz göz önünde bulundurulur)
Aile resmi çekimleri, video kayıt yapılması, yemekli, pastalı veya kokteyl menüler

Ekonomik fiyatlarla kaliteli bir nişan organizasyonu hizmeti alabileceğiniz Salon Asır, müşterilerine en özel nişan hizmetini sunmaktadır. Müzik kalitesinden, ortamın süslenmesine ve davetlilerin ağırlanmasına kadar tüm aşamalarda özel çalışmalar yürütüyoruz.


Salon Asır olarak firmamızın öne çıkan özelliklerinden birisi de, müşterilerinin istek ve arzularını dikkate alarak özelleştirilebilir bir organizasyon sunmasıdır. Örneğin yemekli menülerde, dilediğiniz bir yemek çeşidini ve içecek çeşidini seçebilirsiniz. Aynı şekilde DJ seçiminde ve müzik seçiminde önerilerde bulunabilirsiniz. Ek olarak süslemelerde kendi istediğiniz renkleri ve görsel çalışmaları talep edebilirsiniz. Bu sayede hayalinizdeki nişan salonu özelliklerine sahip olabilirsiniz.