Pendikte Söz İsteme Merasimi İçin İdeal Mekan: Salon Asır

Pendikte Söz İsteme Merasimi İçin İdeal Mekan: Salon Asır

Hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz kişiyle birlikte, evlilik yolunda atacağınız ilk adım olan söz isteme merasiminizi, en özel ve unutulmaz şekilde yaşamak istiyorsanız, Salon Asır'ı tercih edebilirsiniz.Pendik'te bulunan Salon Asır, söz isteme merasimi için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bir arada sunmaktadır.
Nişan yüzükleri salonumuzda takılmakta ve damat kahvesi tepsisi ve nişan yüzük tepsisi mekanımızda mevcuttur. Ayrıca nişan perde fon ve hazeran set fotoğraf köşesi de fiyata dahildir.Yaş pasta, kuru pasta, börek gibi yiyecekler ile kola, fanta gibi içecek servisi de yapılmaktadır.
Salon Asır'da Söz İsteme Merasimi Yapan Müşterilerimizin Yorumları:
  • "Salon Asır'da söz isteme törenimizi gerçekleştirdik. Çok memnun kaldık. Salon çok şıktı, hizmetler mükemmeldi. Her şey istediğimiz gibi oldu. Teşekkür ederiz." - Ayşe ve Mehmet
  • "Salon Asır'ı söz isteme törenimiz için tercih ettik. Çok doğru bir karar vermişiz. Salon çok güzeldi, hizmetler çok kaliteliydi. Fiyatlar da çok uygundu. Kesinlikle tavsiye ederiz." - Ali ve Fatma
  • "Salon Asır'da söz isteme törenimizi gerçekleştirdik. Çok güzel bir gece geçirdik. Salon çok şıktı, hizmetler çok iyiydi. Fiyatlar da çok uygundu. Her şey için teşekkür ederiz." - Ahmet ve Ayşe
Garson hizmeti, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi hizmeti de yine fiyatlarımıza dahildir.Salon Asır, 2024 sezonuna özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir.Salon Asır'ın avantajları şunlardır:
  • Her şey dahil hizmet: Nişan yüzükleri takılması, damat kahvesi tepsisi ve nişan yüzük tepsisi, nişan perde fon ve hazeran set fotoğraf köşesi, yaş pasta, kuru pasta, börek, kola, fanta, garson hizmeti, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi gibi tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabilirsiniz
  • Uygun fiyatlar: 2024 sezonuna özel indirimli fiyatlarla hizmet veren Salon Asır, bütçenize uygun bir şekilde söz isteme merasimini gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Konumu: Pendik köprüsüne 3 dakikalık mesafede bulunan Salon Asır, kolay ulaşılabilir bir konumdadır.

Söz isteme merasimini, en özel ve unutulmaz şekilde yaşamak istiyorsanız, Salon Asır'ı tercih edebilirsiniz.

Söz isteme törenlerinizde yaş pasta, kuru pasta, börek gibi yiyecekler sunuluyor. Kola ve fanta içecek servisi ücretsiz. Garson hizmeti ve kameralı fotoğraf çekim hizmeti de yine fiyatlarımıza dahil.

2024 sezonuna özel indirimli fiyatlardan yararlanmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Salon Asır, Pendik köprüsüne sadece 3 dakika mesafede.