Blog Yazıları

Pendikte uygun fiyatlı nişan mekanları

Pendik'te uygun fiyatlı ve kaliteli bir nişan organizasyonu için Salon Asır'ı tercih edebilirsiniz. Salon, 50 ila 500 kişilik kapasiteye sahip ve Pendik Köprüsü'ne yakın bir konumda yer almaktadır.

DETAYLAR

2024 Sezonunda Salon Asır da Neler Var?

Salon Asır'da, hayalinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürmek için hemen bizimle iletişime geçin.

DETAYLAR

Pendik Kına Salonu Salon Asır: Uygun Fiyatlarla Kına Gecesi

Pendik'te kına gecesi yapmak isteyen çiftler için Salon Asır mükemmel bir seçenektir. Salon, 400 kişilik kapasitesi, şık dekorasyonu, kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile Pendik kına mekanları arasında en iyiler arasında yer almaktadır.

DETAYLAR

Pendikte Söz İsteme Merasimi İçin İdeal Mekan: Salon Asır

Salon Asır: Pendik'te bulunan Salon Asır, şık ve modern dekorasyonu, profesyonel ekibi ve uygun fiyatları ile çiftlerin mutluluğuna ortak olmaya hazır. Salon Asır'da söz isteme törenleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler bir arada sunuluyor.

DETAYLAR

Pendik’te nişan mekanı | Pendik Nişan Söz Organizasyonu

Pendik’te nişan mekanı arayanlar için kapsamlı bir çözüm bulmaktayız. Nişanlanacak olan çiftler için özel tasarım mekanımızda sizleri ağırlamaktayız.


DETAYLAR

İstanbul Kartal Düğün Salonları | Kartal Düğün Mekanı

İstanbul'un gözde düğün salonlarından biri olduğumuzu ve en uygun fiyatta eşsiz bir hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet müşteri garantili bir hizmet sunmaktır.

DETAYLAR

İslami Düğün Salonu

Sizde ailenizin temelini attığınız düğününüzü İslami düğün salonu Ankara seçeneklerinden birinde yapmak istiyorsanız, kadın erkek ayrı düğün salonları arıyorsanız, kına, nişan, nikah, sünnet, toplantı ve kokteyl organizasyonlarınızı da yapabileceğiniz...

DETAYLAR

Düğün Salonu

Düğün salonumuz Osmanlı mimarisi ile dekore edilmiştir. Gelin ve damat masasını Salon Asır tasarımcılarının seçtiği şekilde standart biçimde veya çiftimizin tercih ettiği şekilde süslüyoruz.Çiftimizi düğün programından önceki herhangi bir gün salonumuzda ağırlayarak bu özel gün için

DETAYLAR

Düğün Çeşitleri

Düğün Organizasyonu. Sünnet Düğünü Organizasyonu. Nişan Organizasyonu. Düğün Salonu Organizasyonları
Mezuniyet Organizasyonları, Kına Organizasyonu gibi daha birçok organizasyon için sizlere hizmet vermekteyiz.

DETAYLAR