Merkezi Lokasyon

Pendik Düğün Salonu, Pendik’in en güzel merkezi bölgesinde Pendik köprüsüne 3 dk mesafede. Gerek şehir içi, gerek şehir dışı misafirleriniz için merkezi konumu ile beraber; Otoyol ve Toplu Taşıma Araçlarına olan yakınlığı ile de ayrıcalıklı bir kolaylık sağlamaktadır.

Mimari Yapısı

Pendik Düğün Salonu Selçuklu mimarisi ve Osmanlı Mimarisi dekorasyonuyla, son teknoloji ürünü görüntü ve ses sistemleri ile donatılmış 500 misafir kapasiteli salonu ile rüya gibi bir günü, rüya gibi bir mekanda geçirmenize olanak sağlar.

Soğutma Isıtma Sistemi

Pendik'te bulunan Salon Asır Düğün Salonu Soğutma ve Isıtma Sistemi ile misafirlerimize üst düzey konfor sunmakta; sıcak yaz günlerinde bahar havası yaşatırken, soğuk kış günlerinde ise sıcacık bir ortam sunuyor.Saln tipi klimalarla her mevsim bahar...

Ücretsiz Otopark

Açık/Kapalı otoparkımız mevcut olup misafirlerinize ücretsiz olarak vale hizmeti de vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile araçlarınızı park edebileceğiniz güvenli otopark alanımız mevcuttur...

Dış Çekim

Düğün, kına, sünnet vb. etkinliklerinizde uzman kadromuz ile dış çekim hizmeti vermekteyiz.Düğün, kına, sünnet vb. etkinliklerinizde uzman kadromuz ile dış çekim hizmeti vermekteyiz.

Işık ve Görüntü Sistemleri

Pendik Düğün Salonu yönetilebilir ışık ve görüntü sistemleri ile, istenildiğinde romantik bir dans ortamına, istenildiğinde enerji dolu bir kutlama anına ve duygulara ışık tutmaktadır.