Pendik Kına Mekanı | Kına Salonu Pendik: Salon Asır

Pendik Kına Mekanı | Kına Salonu Pendik: Salon Asır

Pendik Kına Mekanı | Kına Salonu Pendik: Unutulmaz Bir Kına Gecesi İçin Salon Asır

Salon Asır, Pendik'te kına gecesi yapmak isteyen çiftler için kusursuz bir ortam sunmaktadır. Salon, 400 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Şık dekorasyonu ile kına geceniz için unutulmaz bir ortam oluşturmaktadır.

Deneyimli ve profesyonel ekibi ile kına geceniz sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Uygun fiyatları ile bütçenize dosttur.

kına mekanı anadolu yakası salon asır düğün kına

Salon Asır'da Hayallerinizdeki Kına Gecesi Gerçekleşsin


Salon Asır'da kına gecesi yapmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın ve unutulmaz bir kına deneyimi yaşayın.

Yılların Vermiş Olduğu Tecrübesiyle Asır Kına Organizasyon ve Salon Asır Düğün Davet Kına Salonu Hizmetine Devam Ediyor. Pendik'te Kına Mekanı Arayan Müşterilerimize En Güzel Hizmeti Sağlıyoruz.

100 kişi ile 500 kişi arası kına gecelerinde İstanbul Anadolu Yakasında Kına Salonu Hizmeti Sağlamaktayız. Açıldığı Günden Bugüne Kadar Yapmış Olduğu Kaliteli Kına Organizasyonlarıyla Pendik'te En Gözde Mekan Olmaya Devam Ediyor.

asır kına salonu pendik

Pendik'te Kına Salonu Arayanlara Pendik Köprüsüne 3 dk Mesafede Şık Mimarisi ve Hizmetleriyle Salon Asır Uygun Fiyatlara Mekan Hizmeti Sağlamakta.

KINA GECESİ MEKANI %25 İNDİRİM FIRSATI

45.000 TL YERİNE 25.000 TL'de Başlayan Fiyatlarla

MEKAN + ORGANİZASYON

(Salon Kullanımı + Kamera + Kına Tepsisi + Kına Sepeti + Dans Ekibi + Sahne Show'ları + Gelin Hanım için 1 Adet Kaftan + 10 adet Bindallı +Özel Kına Tahtı + Bayan DJ + Hostes Karşılama Hizmeti + El Gülleri + El mumları + Ledli Davul + Tefler ve Halay Mendilleri + Damat Bey için Fes ve Yelek + Kına Minderleri + Nedime Taçları)
Fiyat teklifimiz, belirli günlerde yapılacak organizasyonlar için geçerlidir.

HEMEN BİLGİ ALIN!

TEL: 0 (216) 379 79 72 / 0 (553) 903 85 03

mekan dahil kına organizasyonu salon asır pendik

SALON ASIR DÜĞÜN DAVET KINA – PENDİK

Pendik ve Civar İlçelerde Oturan Müşterilerimize En Güzel Kına Mekanı ve Organizasyonu Sunan Pendik Kına Mekanı Salon Asır Uygun Fiyatlara Sizlere Hizmet Veriyor.

Salon Asır'da 2024 Sezonu Kına Mekanı ve Kına Organizasyonları 25.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Sizlerle.

Pendik Kına Salonları

Kına gecesi konseptine uygun olarak dekore edilen salonumuz Pendik'te kaliteli hizmeti ekonomik fiyata almanızı sağlıyor.

Haftanın belirli günlerinde yaptığımız indirimli kına salonu kiralama ve organizasyon fiyatlarımızdan yararlanmak ve rezervasyon yaptırmak için Salon Asır iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Pendik'te bulunan salonumuzda düzenlediğimiz kına gecelerinde eğlencesi bol aktivitelere yer veriyoruz. Dans ekibimizin çeşitli gösteriler yaptığı gibi organizasyon süresince gelin ve damat koreografilerine de yer verdiğimiz programlar hazırlıyoruz. Gösteri aksesuarlarını ise kişiye özel olarak tasarlayabiliyoruz.

Her ayrıntının sizi yansıttığını düşündüğünüz bir kına organizasyonu için Salon Asır firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kına salonu ve organizasyon hizmetleri dahil profesyonel bir hizmet için Salon Asır olarak tecrübeli ekibimiz ile organizasyon düzenliyoruz.

pendik'te en güzel kına salonları salon asır pendik


Pendik'te En Güzel Kına Mekanı Salon Asır

Pendik kına salonumuz 450 kişilik şık dekora sahip bir mekandır. Salonumuz tercih edilen konsepte göre süslenebilmektedir.

Ayarlanabilir ışık sistemlerimiz ile ortamın görünümünde büyük fark yaratabilirsiniz. Yöresel ve güncel arşivlerden müzikler çalan bayan DJ'imiz gecenizi baştan sona kadar kusursuz yürütecektir. Pendik kına salonumuzun açık terası (60-70 kişilik) bulunmaktadır.

Kına adetlerinden çerez dağıtımı için bir ekip arkadaşımız görev alacaktır. Salonda gelin ve damat ile ilgilenecek görevlimiz bulunur.

Pendik kına salonumuzda düzenlenecek organizasyonlar için fotoğrafçı hizmetimiz vardır. Ayrıca kına gecesinin başından sonuna kadar kamera çekimi yapıyoruz. Misafirleriniz düğün salonu girişinde gül suyu ile oldukça hoş bir şekilde karşılanır.

salon asır kına mekanı

Pendik'te Kına Mekanı Dahil Organizasyon

Anadolu Yakası'nda bulunan Salon Asır firmamız, en modern ekipmanlardan yardım alarak kusursuz bir ortamda, kendine has özel mimarisi ile kına gecelerinizi özel hale dönüştürüyor.

Firmamız yalnızca kına salonu kiralama değil aynı zamanda eksiksiz bir kına organizasyonu düzenleme konusunda da profesyonel hizmet vermektedir.

Kına mekanımızı tercih ederek kına gecesi boyunca kendinizi özel hissettiğiniz ve gecenin akışına bırakarak eğlenceli anların yaşandığı bir hatıraya dönüştüğü program için Salon Asır size istediğiniz ortamı herhangi bir aksiliğe mahal vermeden düzenleyecektir.

Oryantal şovlar, roman dans gösterisi, davul şovlar, dans ekibi gösterisi ve geleneksel kına resitali gibi gösteriler, gece boyunca hem eğlenmeniz hem de dinlenmeniz için fırsatlar sunacaktır.

kına organizasyon mekanı pendik

Pendik Kına Salonları listesi

İstanbul'da bulunan firmamız kına gecesi için bayan personel imkanı sunmaktadır. Gelin ve damat tercih etmesi halinde uzman ekibimiz dış çekim programını üstlenebiliyor.

Kına salonumuz konsepte özel ışıklandırmalar ve süslemeler ile Pendik kına salonu listesinde en beğenilen mekanlar arasında gösteriliyor.

Kına organizasyonu genellikle pasta töreni ve misafirlere kuru pasta ve cips gibi atıştırmalıkların ikram edildiği etkinlikler olarak bilinse de yemekli kına organizasyonuna ilgi bir hayli fazladır. Kına salonumuzdan ister kokteylli isterseniz de yemekli menü tercih edebilirsiniz.

Yemekli organizasyonlarımızda her menü kişiye özel olarak hijyenik bir şekilde servis edilmektedir.

kına gecesi mekanları pendik


Pendik Kına Mekanı Fiyatları


Pendik'te kına mekanı ve organizasyon hizmeti almak istediğinizde programın hafta içi veya erken saatlerde düzenlenmesini isteyerek kampanyalı fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.Sizler için hazırladığımız KINA PAKETLERİNİ inceleyebilir, size uygun olan kına paketini seçebilirsiniz.

Salon Asır olarak profesyonel hizmet verirken bütçenizin aşan bir eğlenceye izin vermiyoruz. İçinize sinecek bir programı çeşitli paketler haline dönüştürerek hem bütçenize hem de zevkinize göre kına organizasyonu yapmanız için 2007 yılından beri Pendik'te hizmetinizdeyiz.

2024 Pendik Kına Salonu Fiyatları

Uygun fiyatlara şık bir ortamda kına salonu kiralamak ve organizasyon düzenlemek istediğinizde Salon Asır güncellenen ancak bütçe dostu fiyatları ile hizmet almanızı sağlıyor.

2024 Pendik kına salonu fiyatlarımız davetli sayısına, organizasyona dahil edilen ek hizmetlere ve organizasyon için diğer taleplere bağlı olarak değişebilir.

Bu nedenle 2024 Pendik kına salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için

0 216 379 79 72 mobil veya 0 553 903 85 03 Whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

asır düğün davet kına mekanı

SSS

Pendik kına gecesi organizasyonuna neler dahil?

Kına gecesi organizasyonu ve mekan kiralama dahil kına gecesine dair tüm ayrıntıları firma olarak yürütüyoruz. Salon süslemelerinden geline özel aksesuarlara, gelin için kaftan ve özel damat kostümüne kadar salonumuz tarafından temin edilmektedir.

Organizasyonu başından sonuna kadar kameraya alıyor, baskılı fotoğraf çekimi için fotoğrafçı hizmeti veriyoruz.

Gece boyunca çeşitli dans gösterilerine yer verdiğimiz organizasyon hizmetimiz bulunuyor. Standart kına organizasyonumuzda ise 3 kişilik nedime ekibi ve organizasyon koordinatörü hizmet vermektedir. Pastalı menü veya ikramlı menü tercihleriniz için hazırlanmış kampanyalı kına paketlerimiz bulunmaktadır.


Salon Asır özel kına salonu süslemesi yapıyor mu?


Kına organizasyonu için firmamız salon süslemesi yapmaktadır. Gelin tahtı süslenir ve etrafına nedimeler için minderler atılır. İkramların sunulacağı masalar konsepte uygun şekilde dekore edilir. Gelin için isimli tef hazırlıyor ve süslenmiş deve tüyü yelpaze takdim ediyoruz. Ayrıca gelin yolu süslemesi yapıyor ve özel tasarım ferforje kına sehpası ile ortama hoş bir ambiyans katıyoruz.


Kına Gecesinde Pasta Kesimi Yapılıyor mu?

Kına organizasyonu kapsamında pasta kesiminin yapıldığı paketimiz bulunmaktadır. Ancak klasik paketimize pasta töreni dahil değildir. Standart kına organizasyonu paketimize cüzi bir fiyat farkı ile pastalı menümüzü dahil edebilirsiniz. Taze cips, kuru pasta ve lüks kabuksuz serpme çerez gibi ikramların yapıldığı ikramlı kına paketimiz bulunuyor.


Kına töreni için herhangi bir ön hazırlık yapmaya gerek var mı?


Kına organizasyonumuz kapsamında kaftan, kaftan ile birlikte başlık, kemer, kraliçe tacı ve kolye gibi aksesuarlar, damat kostümü, shakira kemeri, zilli tef, halay mendili, ışıklı davul, el mumları ve gülleri, arkadaş kaftanı, kına tepsisi, kına dağıtım sepeti, hediyelik kuru kınalar, gelin yüz örtüsü ve kına eldivenleri firmamız tarafından temin edilmektedir.

Kına dağıtım sepetinin renk seçenekleri vardır. Gelin için kına eldivenleri ve yüz örtüsü konsepte uygun alternatifler içermektedir. Ayrıca geline özel olarak hazırlanmış ve resim ile süslenmiş tef hediye ediyoruz.


Pendik kına salonu bayan personel ile hizmet veriyor mu?


Pendik kına salonumuz organizasyona bayan personel dahil edebiliyor. Gelin ve damat ile ilgilenecek ekip, garsonlar, DJ ve diğer tüm personellerimiz talep üzerine bayan personel olacak şekilde önceden belirlenebiliyor.

pendik kına düğün mekanı salon asır

Salon Asır otoparkı var mı?

Salon Asır kendi aracı ile organizasyona katılacaklar için araç park sorunu bulunmayan bir salondur. Otoparkımız ve vale hizmetimiz bulunmaktadır.

Kına salonu randevusu nasıl alınır?

Kına salonu ve organizasyon hizmeti için Salon Asır'dan randevu almak isterseniz 0 216 379 79 72 veya 0 553 903 85 03 numaralı iletişim numaralarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Organizasyon tarihi ve davetli sayısına karar verdikten sonra web sitemizde yer alan paketlerimizi inceleyebilir, taleplerinizi firmamıza belirterek yapılan plan doğrultusunda Pendik kına salonu randevusu oluşturabilirsiniz.

asır düğün davet mekanı


Pendik kına salonu ve organizasyon fiyatları ne kadar?

Kampanyalı fiyatlar ile kına organizasyonu düzenleyen Salon Asır, evlenecek olan çiftlere belirli tarihlerde ve günün belirli saatlerinde özel indirimler yapmaktadır. Ayrıca klasik kına paketinden ikramlı paketlere kadar her bütçeye ve ihtiyaca uygun kına salonu hizmetleri veriyoruz.

Pendik kına salonu fiyatları her şey dahil 25.000 TL'den başlamaktadır. Klasik kına organizasyonu hizmetimize ek olarak hazırladığımız paketleri inceleyerek geceye renkli gösteriler ekleyebilirsiniz.Salon Asır'ı tercih eden çiftlerden gelen yorumlar:

"Hayatımın en güzel kına gecesini Salon Asır'da yaşadım. Her şey kusursuzdu. Teşekkürler Salon Asır." - Ayşegül
"Salon Asır'ın şık dekorasyonu ve kaliteli hizmeti ile kına gecemiz unutulmaz oldu. Herkese tavsiye ederim." - Mehmet
"Salon Asır'ın uygun fiyatları ile bütçemize uygun bir kına gecesi yapabildik. Teşekkürler Salon Asır." - Gülşen

Salon Asır'a ulaşmanız için lütfen 0 553 903 85 03 numaralı telefonu arayınız.

ETİKETLER