Menli ve Tolganın Mutlu Günü

Menli ve Tolganın Mutlu Günü

16 Aralık 2023 Cumartesi akşamı Pendik Salon Asır'da Menli ve Tolga'nın düğün töreni gerçekleşti.

Düğün törenine çiftin ailesi ve yakınları katıldı.Düğün töreni, gelin ve damadın salona girişi ile başladı. Çift, müzisyen ekibimizin seslendirdiği hareketli müzikler eşliğinde salona girdi. Misafirler de çiftin girişini alkışlarla karşıladı.

Düğün töreni, nikah töreni ile devam etti. Nikah töreni sonrasında, çiftin ailesi ve yakınları tarafından tebrikler kabul edildi.Düğün töreninin en eğlenceli anları ise gecenin ilerleyen saatlerinde yaşandı. Çift ve misafirler, müzisyen ekibimizin seslendirdiği halaylar ve horonlarla doyasıya eğlendi.

Düğün töreninin sonunda, çiftimize mutluluklar dileriz. Çiftimiz ve ailesi, salonumuzdan çok memnun kaldılar. Bu memnuniyet bizleri çok mutlu etti.Pendik Salon Asır olarak, her mutlu çiftin en özel gününde yanında olmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, çiftlerimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Menli ve Tolga'nın düğün töreni de bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan biri oldu. Çiftimize ve ailelerine tekrardan mutluluklar dileriz.